Myynnin yhteystiedot

Myyntijohto

Pasi Leino, myyntijohtaja, riskienhallinnan ratkaisut & jälleenmyyjät
p +358 (0)40 840 60 05, leinop@dnb.com
 
Lauri Mähönen, Director, Sales
p +358 (0)40 732 53 22, mahonenl@dnb.com
 
Inka-Maria Honkanen, myyntijohtaja
p +358 (0)50 424 99 50, honkaneni@dnb.com
 
Petteri Miettinen, myyntijohtaja, CEM Solutions
p +358 (0)400 141 426, miettinenp@dnb.com
 
Kalle Velhonoja, myyntijohtaja (telesales)
p +358 (0)50 389 29 63, valhonojak@dnb.com
 

Credit Solutions

Veronica Andersson, asiakkuusjohtaja
p +358 (0)40 823 29 34, anderssonv@dnb.com
 
Are Kivelä, asiakkuusjohtaja
p +358 (0)400 816 440, kivelaa@dnb.com
 
Markku Penttilä, asiakkuusjohtaja
p +358 (0)400 553 573, penttilam@dnb.com
 
Tomi Petrell, avainasiakaspäällikkö,
p +358 (0)40 674 40 10, petrellt@dnb.com
 
Johanna Suomela, asiakkuusjohtaja
p +358 (0)50 555 78 33, suomelaj@dnb.com
 
Jouni Suominen, asiakkuusjohtaja
p +358 (0)400 433 429, suominenj@dnb.com
 
Jari Vildén, asiakkuusjohtaja
p +358 (0)40 744 02 80, vildenj@dnb.com
 
Arja Westerholm, avainasiakaspäällikkö
p +358 (0)40 840 63 45, westerholma@dnb.com
 

Marketing and CEM Solutions

Raila Järvinen, avainasiakaspäällikkö
p +358 (0)40 751 61 79, jarvinenr@dnb.com
 
Päivi Karinoja, avainasiakaspäällikkö
p +358 (0)400 938 789, kariojap@dnb.com
 
Jarmo Mäenpää, avainasiakaspäällikkö
p +358 (0)40 548 35 94, maenpaaj@dnb.com
 
Sami Paatelainen, avainasiakaspäällikkö
p +358 (0)50 362 70 44, paatelainens@dnb.com
 
Timo Skottman, myyntipäällikkö
p +358 (0)400 795 173, skottmant@dnb.com
 
Tommi Skottman, asiakkuusjohtaja, CEM Solutions
p +358 (0)400 141 428, skottmanto@dnb.com
 
Timo Suoninen, myyntijohtaja, markkinointiratkaisut
p +358 (0)41 533 85 36, suoninent@dnb.com

Telesales

Kalle Velhonoja, myyntijohtaja
p. +358 (0)50 389 29 63, velhonojak@dnb.com


Erwe Ron asiakkuuspäällikkö +358 (0)45 246 66 75
Hedman Robin myyntineuvottelija +358 (0)9 315 85 147
Hedman Satu asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 281
Hietanen Antti asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 123
Huovinen Riku asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 115
Johansson Rose-Marie asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 287
Kaski Tiia asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 150
Kettunen Santeri asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 121
Koivumäki Tarja asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 124
Lahtinen Anne asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 120
Laitila Heini asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 122
Lauronen Tanja asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 286
Marttinen Teija asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 119
Rantasalo Ronny asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 105
Tuomi Samu asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 276
Vesanen Tiina asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 113
Ärling Leif asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 151