Etsi

Yhteystiedot

Bisnoden myyntitiimit

Myyntijohto

Pasi Leino, myyntijohtaja, riskienhallinnan ratkaisut & jälleenmyyjät
p +358 (0)40 840 60 05, pasi.leino@bisnode.com
 
Lauri Mähönen, Director, Sales
p +358 (0)40 732 53 22, lauri.mahonen@bisnode.com
 
Inka-Maria Honkanen, myyntijohtaja
p +358 (0)50 424 99 50, inka.honkanen@bisnode.com
 
Petteri Miettinen, myyntijohtaja, CEM Solutions
p +358 (0)400 141 426, petteri.miettinen@bisnode.com
 
Kalle Velhonoja, myyntijohtaja (telesales)
p +358 (0)50 389 29 63, kalle.velhonoja@bisnode.com
 

Credit Solutions

Veronica Andersson, asiakkuusjohtaja
p +358 (0)40 823 29 34, veronica.andersson@bisnode.com
 
Are Kivelä, asiakkuusjohtaja
p +358 (0)400 816 440, are.kivela@bisnode.com
 
Markku Penttilä, asiakkuusjohtaja
p +358 (0)400 553 573, markku.penttila@bisnode.com
 
Tomi Petrell, avainasiakaspäällikkö,
p +358 (0)40 674 40 10, tomi.petrell@bisnode.com
 
Johanna Suomela, asiakkuusjohtaja
p +358 (0)50 555 78 33, johanna.suomela@bisnode.com
 
Jouni Suominen, asiakkuusjohtaja
p +358 (0)400 433 429, jouni.suominen@bisnode.com
 
Jari Vildén, asiakkuusjohtaja
p +358 (0)40 744 02 80, jari.vilden@bisnode.com
 
Arja Westerholm, avainasiakaspäällikkö
p +358 (0)40 840 63 45, arja.westerholm@bisnode.com
 

Marketing and CEM Solutions

Raila Järvinen, avainasiakaspäällikkö
p +358 (0)40 751 61 79, raila.jarvinen@bisnode.com
 
Päivi Karinoja, avainasiakaspäällikkö
p +358 (0)400 938 789, paivi.karinoja@bisnode.com
 
Jarmo Mäenpää, avainasiakaspäällikkö
p +358 (0)40 548 35 94, jarmo.maenpaa@bisnode.com
 
Sami Paatelainen, avainasiakaspäällikkö
p +358 (0)50 362 70 44, sami.paatelainen@bisnode.com
 
Timo Skottman, myyntipäällikkö
p +358 (0)400 795 173, timo.skottman@bisnode.com
 
Tommi Skottman, asiakkuusjohtaja, CEM Solutions
p +358 (0)400 141 428, tommi.skottman@bisnode.com
 
Timo Suoninen, myyntijohtaja, markkinointiratkaisut
p +358 (0)41 533 85 36, timo.suoninen@bisnode.com
 
Ron Erwe, asiakkuuspäällikkö
p +358 (0)45 246 66 75, ron.erwe@bisnode.com
 
Soile Bruun-Rauhaniemi, myynnin tukispesialisti
p +358 (0)50 431 72 97, soile.bruun-rauhaniemi@bisnode.com

Telesales

Nimi Titteli Puhelin
Kalle Velhonoja myyntijohtaja +358 (0)50 389 29 63
Robin Hedman myyntineuvottelija +358 (0)9 315 85 147
Ronny Hedman asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 105
Satu Hedman asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 281
Antti Hietanen asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 123
Riku Huovinen asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 115
Rose-Marie Johansson asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 287
Tiia Kaski asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 150
Santeri Kettunen asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 121
Tarja Koivumäki asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 124
Anne Lahtinen asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 120
Heini Laitila asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 122
Tanja Lauronen asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 286
Teija Marttinen asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 119
Samu Tuomi asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 276
Tiina Vesanen asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 113
Leif Ärling asiakkuuspäällikkö +358 (0)9 315 85 151